8-9 Aralık 2018 Açık Lise sınav soruları hakkında önemli duyuru

8-9 Aralık 2018 AÖL sınav soruları hakkında ziyaretçilerimize önemli duyuru. Bu cumartesi ve pazar günü 3. oturum şeklinde yapılması planlan Açık Lise sınav sorularının 14 Aralık Perşembe günü yayınlanması planlanmaktadır. Sınav soruları yayınlandığında aynı gün Açık Öğretim TV sayfamızdan online olarak çözebileceksiniz. Sınav soruları yayınlandığında haberdar olmak ve online olarak çözmek için Açık Öğretim TV facebook sayfamızı beğenin ya da google playdan Açık Öğretim TV android uygulamamızı indirin.

Sınav 3 oturum halinde yapılacak.

8 Aralık 2018 AÖL Sınavı

  • 1. Oturum Saat 9.30
  • 2. Oturum Saat 14.00

9 Aralık 2018 AÖL Sınavı

  • 3. Oturum Saat 14.30

Sorular yayınlandığında haberdar olmak için google play sayfasında yayınlanan Açık Öğretim TV uygulamamızı yüklemeniz yada siteyi açtığında karşınıza çıkan pencerede bu siteden gelen bildirimlere izin vermeniz gerekmektedir.

Aöl Sınav Sonuçları

Sınav sonuçlarının açıklanma tarihi 5 Ocak 2019 olarak planlanmaktadır. Sınav sonuçları açıklandığında durumunuzu açık öğretim sistemi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak sınav sonuçları ekranından görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca ALO 147 çağrı merkezi numarasını da arayarak sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Sınav sonucuna itirazlarınızı, sınav sonuçlarının açıklandığı tarihten sonraki 10 gün içerisinde yapabilirsiniz.

AÖL Sınav Soruları Yorumlar

Sınav soruları yayınlanıncaya kadar aşağıdaki yorum formundan bizimle sınav hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sınav kolay mıydı zor muydu? Hatırladığınız sorular hangileri, hangi sorunun cevabını merak ediyorsanız. Bütün bu konular hakkında düşüncelerinizi aşağıdaki yorum formundan bize yazabilirsiniz.

Ayrıca facebook Açık Öğretim TV sayfamızda takipçilerimizle sınav sorularını yorumlayacağız. Eğer facebook sayfamızı beğenmemişseniz buradan beğenmeyi unutmayın.

Sınava girerken yanımızda bulunması gerekenler

  • AÖL kimlik kartı
  • Sınav giriş belgesi
  • Nüfus cüzdanı
  • Kalem ve silgi

AÖL kimlik kartınızı veya sınav giriş belgenizi almayı unutmuşsanız, salon yoklama listesinde isminiz varsa nüfus cüzdanı ile de sınava girebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x