Telif Hakkı Bildirimi

Bu sitede yer alan dosyaların bir kısmı doğrudan ziyaretçilerimizin kendileri tarafından, sitede yayınlanmaları için kayıt edilmiştir. Diğer dosyalar ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve dosya indiren veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.

Açık Öğretim TV içerisinde yayımlanan sorular çıkmış MEB sorularında oluşmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmette kullanıcılardan hizmet bedeli olarak herhangi bir ücret istenmemektedir. Bu alanda kullanılan sorular içerisinde size ait olduğunu tespit ettiğiniz sorular varsa bize bildirdiğinizde ilgili içerik en geç 72 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanların sitemizden 72 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz. acikogretimtv.com ‘da yer alan içerik ve dökümanların başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler dosya ve içeriklerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir.

acikogretimtv.com ‘a içerik gönderen kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu ziyaretçilerin acikogretimtv.com ‘da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

acikogretimtv.com sitemizin içerisinde  yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. acikogretimtv.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olana bir içeriği, dosyayı, kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

acikogretimtv.com ‘da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, metodların, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) acikogretimtv.com ‘a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Başka sitelerde yayınlanan içeriklerimiz için “Bu İçerik tüm hakları yazarı acikogretimtv.com‘a aittir ve içerik, yazarı tarafından acikogretimtv.com Sitesi (https://www.acikogretimtv.com) içerisinde yayınlanmıştır” ibaresinin eklenmesi zorunludur.

İletişim için:

acikogretimtv@hotmail.com

Bu sayfadaki bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” uyarınca gerekli durumlarda iletişim sağlanabilmesi için eklenmiştir. Lütfen gerekli durumlarda kullanınız.